Takampel empirestil
2017-10-16
493156
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKAMPEL, empirestil, mässing, för fyra ljus, 1900-talets första hälft, diameter ca 45 cm
Invändigt med slitage