Hans Hinterreiter Konkret konst
2017-11-30
493130
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS HINTERREITER (Schweitz, 1902-89): "Opus 84", signerad och daterad Hans Hinterreiter 78, färgserigrafi, bildmått ca 40,5x40,5 cm
Gulnat