Torsten Renqvist etsning
2017-10-15
493044
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Komposition, signerad och daterad 42/65 56-57, etsning, 22x25 cm
Gulnad