Kurt Ullberger oljemålning
2017-10-15
493035
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KURT ULLBERGER (1910-2008): Stilleben, signerad och daterad K Ullberger -48, olja på duk, 99x64 cm
Smärre dukhål