Eric Lefvén oljemålning
2017-10-15
493029
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIC ELFWÉN (1921-2008), näckrosor, signerad E Elfwén, olja på duk, ca 102x71,5 cm