Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-10-15
493000
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, Stilleben med orientaliska föremål, osignerad, olja på duk, 45x32 cm
Duklagning, krackelyr