Oljemålning
2017-10-15
492995
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal?): Landskap, olja på pannå, ca 19x30 cm