Bebådelsen oljemålning
2017-10-23
492934
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Bebådelsen, olja på duk, ca 83x66 cm
Omfattande dukskador och retuscher, lagningar