Axel Nilsson blyerts
2017-10-14
492849
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL NILSSON (1889-1981): Sydländskt landskap, signerad och daterad Axel Nilsson -49, blyerts, ca 25,5x31 cm