Vigselringar 18 k guld
2017-10-15
492821
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VIGSELRINGAR, 4 st., varav 2 stämplade Schalin Bror Guld Ab, 1990-tal, vikt ca 12,5 g
Delvis med invändig gravyr