Albin Amelin färglitografi
2017-10-14
492819
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-1975): Blomsterstilleben, signerad Amelin, 65/360, färglitografi, ca 70x50 cm
Gulnad