Luta Böhmen

Luta Böhmen
Luta Böhmen
Luta Böhmen
Luta Böhmen
Luta Böhmen
Luta Böhmen
Luta Böhmen
Luta Böhmen
Luta Böhmen
Luta Böhmen
Luta Böhmen
Luta Böhmen
Luta Böhmen
Luta Böhmen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

LUTA, Böhmen, 1910-tal, sexsträngad, i bl.a. gran och jakaranda, specialtillverkad bärväska medföljer, längd ca 95 cm

Patina, professionell lagning

492789

2017-10-14