Porslin Kina
2017-10-14
492760
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, SKÅL, SKEDAR, 4 dlr., porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor i emaljfärger, diameter ca 16-23 cm, skedarnas längd ca 17 cm
Smärre slitage