Muminmuggar 6 st
2017-10-15
492748
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ARABIA, muggar, 6 st, porslin, 2000-tal, Finland, Mumin, höjd 8 cm
Bruksslitage