Marint motiv oljemålning
2017-10-21
492738
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marint motiv, signerad, olja på duk, ca 70x100 cm
Lagning, dukskada