Sven Lidberg oljemålning
2017-10-14
492671
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): "Trosa böckling", signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 26x34 cm