Sabel
2017-10-19
492665
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SABEL, 1800-talets slut, troligen Österike, genombrutet fäste, märkt "M.Striberny Co", längd ink. balja ca 103 cm
slitage