Taklykta 1900-tal
2017-10-14
492656
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLYKTA, 1900-tal, stomme i mässing med glasade sidor, för 3 lampor, höjd 52, diameter 25 cm
Bruksslitage