Figuriner 4 st Thailand Java
2017-10-16
492636
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURINER, 4 st, keramik, Thailand och Java, två glaserade, sittande figurer samt två huvuden monterade på träsockel, höjd ca 8-12 cm
Slitage, stora figurinen med lagningar