Rökelsehållare Kina Ming
2017-10-16
492627
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RÖKELSEHÅLLARE, 1 par, keramik, Kina, Ming dynastin (1368-1644), i form av fohundar med halmgul samt grön glasyr, höjd ca 21 cm
Slitage, smärre nagg