Kolonn gustaviansk stil
2017-10-14
492609
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KOLONN, omkring 1900, gustaviansk stil, vitmålad med förgyllning, marmorerad fot, höjd ca 76 cm
Bruksslitage