Takfotogenlampa jugend
2017-10-14
492590
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKFOTOGENLAMPA, omkring 1900, jugend, stomme i mässing, elektrifierad, kupa i vitt glas, höj- och sänkbar, diameter cm
Kupa med mindre kantnagg, bucklor, lamphus med bristningar