Golvlampa 1980/90-tal
2017-10-14
492563
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1980/90-tal, vitlackerad, tippbar, i högsta läge ca 174 cm
skador