Lockurna Kina
2017-10-14
492552
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOCKURNA, porslin, Kina, omkring år 1900, dekor av figurscen vid paviljong i emaljfärger samt järnoxid, höjd ca 22 cm
Slitage, nagg