Johannes Ravn
2017-10-13
492542
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991): Landskap med älg, signerad och daterad 50, olja på duk, 50x60 cm