Bordslampa
2017-10-13
492522
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, fot delvis i porslin och bemålad plått, höjd inkl. skärm 35 cm
Slitage