Bordslampor 1900-talets andra hälft
2017-10-14
492497
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, lergods, polykromt glaserade, sockel i trä, höjd ca 93 cm
En bordslampa med nagg