Skulptur Asien Buddha
2017-10-13
492492
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKULPTUR, förgylld metall, Asien, i form av buddha sittande på lotus, höjd ca 62 cm
Slitage, färgbortfall