Bordslampa Ateljé Lyktan
2017-10-15
492462
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, bordslampa, 1980-tal, läderklädd fotplatta, kromad fot, vitlackerad lampskärm, höj- och sänkbar
Bruksslitage, smärre ytskador