Olle Nordberg oljemålning
2017-10-13
492434
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Broderande kvinna, signerad och daterad Olle Nordberg -65, olja på pannå, ca 46x38 cm