Gunilla Mann färglitografi
2017-10-15
492403
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNILLA MANN (född 1947): "Romantik vid Riddarfjärden", signerad Gunilla Mann, numrerad 180/290, färglitografi, bildmått ca 24x16 cm (med ram 43,5x35,5)