Ateljé lyktan golvlampa
2017-10-14
492369
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i vitmetall, delvis läderklädd, etikettmärkt, totalhöjd ca 128 cm
Slitage, repor, strömbrytare med skador