Golvlampa Hw Armatur Tema lampor
2017-10-13
492361
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HW ARMATUR, golvlampa, 1900-talets andra hälft, svartlackerad och mässing detaljer, höj- och sänkbara, höjd inkl skärm ca 130 cm
Slitage