Esaias Thorén litografi
2017-10-13
492302
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med ansikten, signerad och daterad Esaias Thorén -56, 23/310, färglitografi, ca 50x38 cm
Gulnad, ej examinerad ur ram