Oidentifierad konstnär olja
2017-10-12
492295
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Månlandskap, olja på pannå, 21x29 cm
Repor, smärre färgbortfall