Oidentifierad konstnär
2017-10-13
492289
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, fiskhandlare, olja på duk, ca 95 x 85 cm