Ellen Jolin akvarell
2017-10-13
492263
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ELLEN JOLIN (1854-1939): Lyckans fe delar ut hjärtan till barnen, signerad Ellen Jolin, akvarell, ca 17x34 cm