Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
TAMBURMAJOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, förgylld, etikettmärkt Produktionsgruppen IFM, höjd ca 180 cm
varav en med ytslitage
492238
2017-10-13