Lars Jonsson strandfågel färglitografi
2017-10-13
492202
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Strandfågel, signerad Lars Jonsson, E.A, färglitografi, ca 49x36 cm