Stolar Ekselius JOC
2017-10-13
492158
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARL-ERIK EKSELIUS, stolar, 6 st, JOC, 1960-tal, teak, rygg med klädsel i rotting, stoppade sitsar klädd i Josef Franks "Teheran", undertill märkta, höjd ca 82, sitthöjd ca 44 cm
Rottingen med skador