Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2017-10-13
492128
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad 92/100, färglitografi, motivmått ca 112x83 cm