Bord 1900-talets andra hälft
2017-10-13
492078
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, 2 st., snarlika, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, rökfärgade glasskivor, på hjul, höjd ca 56-57, 53x48 cm
Smärre ytskador