Ljusstakar silver
2017-10-18
492026
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, importstämplar, rokokostil, höjd 15 cm
Bruksslitage