Taklampa
2017-10-12
491993
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, barockstil, 1900-tal, 5 ljusarmar avsutade med glödlampshållare, gjuten dekor, höjd ca 55, diameter 60 cm
Visst slitage