Ljuskrona empirestil
2017-10-12
491983
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, empirestil, 1900-talets mitt, ljusarmar med glödlampshållare, höjd ca 45, diameter 50 cm
Bruksslitage