Ljuskrona
2017-10-12
491982
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, mässing behängd med prismor, 1900-talets mitt, 5 ljusarmar, höjd ca 60, diameter 45 cm
Bruksslitage,