Denise Grünstein fotografi

Denise Grünstein fotografi
Denise Grünstein fotografi
Denise Grünstein fotografi
Denise Grünstein fotografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DENISE GRÜNSTEIN (Finland, född 1950): Utan titel, signerad och daterad med dedikation "Till Lars från Denise -95", gelatinsilverfotografi, 45,5x36 cm

491880

2017-10-14