Stanislaw Zoladz färglitografi
2017-10-12
491845
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Klipphäll i skärgården, signerad Zoladz, färglitografi, 38/350, bladmått ca 27,5x39 cm