Stanislaw Zoladz färglitografi
2017-10-12
491841
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Klipphällar i skärgården, signerad och daterad Stanislaw Zoladz 1997, färglitografi, provtryck, bildmått ca 30x53,5 cm, oramad