Wayang Bali
2017-10-12
491822
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKUGGSPELSDOCKOR, 3 st., trä samt textil, Bali, 1900-talets första hälft, "Wayang", längd ca 60 cm
Slitage